• Rezervasyon: +90 242 514 07 00
  • Email: alanya@a11hotel.com
  • Giriş / Çıkış: 14:00-12:00

Rezervasyon: +90 242 514 07 00

COVİD-19 BİLGİLENDİRME

A11 Hotel grubu olarak işletmekte olduğumuz tüm otellerimizde hijyen ve temizlik standartları ile ilgili olarak uygulanmakta olan prosedürlerimize, Covid-19 Pandemisi nedeni ile;

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) Konaklama Sektörü için yayınlamış olduğu “Covid-19 Yönetimi için Operasyonel Hususlar” adlı yayını,
T.C. Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun açıklamaları ve tavsiye kararları,
T.C. Kültür Turizm Bakanlığı konaklama tesisleri için hijyen genelgesi,
Yerel sağlık birimlerinin ve de sektör birliklerinin görüş ve önerileri, dikkate alınarak yeni birtakım standartlar ilave edilmiştir.

Yaşanan pandemi sürecinin hemen başında oluşturduğumuz Merkezi Pandemi İzleme Kurulumuz, gündemi ve gelişmeleri devamlı takip etmektedir. Kurulumuzun tespitleri ve önerileri ile gelişen yeni durumlara göre prosedür ve uygulamalarda gereken revizeler de yapılmaktadır.

Ayrıca otelimizin içinde, hızlı ve sağlıklı iletişim sayesinde çabuk karar alınarak, oluşturulan eylem planlarını uygulama ile görevli olan Yönetim Kurulumuz başkanlığında İşyeri Sağlık ve Güvenlik Komiteleri oluşturulmuş ve komite personeline gerekli eğitimler de verilmiştir.

Sınırsız Eğlence

Sınırsız Spor

Sınırsız Lezzet

Sevdiklerinizle birlikte muhteşem bir tatil için bu yaz sizi bekliyoruz.

Odalarımız

Standart Oda

Muhteşem Akdeniz güneşi ve denizinin keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz A11 Hotel Obaköy’de, şık ve rahatınız için itinayla hazırlanmış odalarımızla da kusursuz bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz.

Odayı İncele

Süit Oda

A11 Obaköy Otelde rahatınız için tasarlanmış Suit odalarımız sizlere sıcak Akdeniz mevsiminde rahatlatıcı bir tatil sunmaktadır. Deniz ve bahçe manzarasına hakim odalarımızda muhteşem bir tatil yaptığınızı fark edeceksiniz.

Odayı İncele

Aile Odası

Tatilini sevdikleriyle paylaşmak isteyen misafirlerimiz için A11 Obaköy otel aile odalarını misafirlerine sunmaktadır. Diğer odalarımıza göre daha fazla misafir alabilen aile odalarımız sizlere her türlü konforu sağlamaktadır. Tek girişli olan aile odalarımız içerisinde birbirine bağlanan odalardan oluşmaktadır.

Odayı İncele
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?